Renas RYK-800 Bardak Kapatma Makinası - Ücretsiz İlan Sitesi | Karınca İlan
Ücretsiz İlan Sitesi | Karınca İlan
İlan Detayları
Konumu
İlan No :254890

Renas RYK-800 Bardak Kapatma Makinası

  • Renas RYK-800 Bardak Kapatma Makinası
  • Renas RYK-800 Bardak Kapatma Makinası
  • Renas RYK-800 Bardak Kapatma Makinası
899,00 TL
İstanbul / Üsküdar / Ünalan / ÜNALAN MAH.
İlan Tarihi
 17 Ocak 2017
Fiyat Türü
 Belirtilmemiş
İlan Durumu
 Sıfır
Modeli
 Renas RYK-800
Tipi
 manuel
İletişim Bilgileri
Renas Makina

Üyelik Tarihi 17 Ocak 2017
İş
0216 470 83 74

Cep
0216 470 83 74
Diğer İlanları+ Favorilerime EkleMesaj Gönderİlanı Yazdırİlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması

Renas RYK-800 Bardak Kapatma Makinası

Renas RYK-800 Manuel Bardak ve Folyo kapatma Makinası,

95 mm ve 75 mm çapındaki bardakları kapatmak için tasarlanmış, kullanımı kolay, az yer kaplayan, düşük elektrik tüketimine sahip, pratik bir kapatma makinasıdır. Özellikle günde 2000 adet ve altı çalışan işletmelere uygundur. 
 

Renas RYK-800 Manuel Bardak kapatma makinası

ile birlikte gelen küçültme kalıbı sayesinde, aynı makinada, isterseniz 75 mm, istersenizde 95 mm çapındaki bardakların ağzına folyo yapıştırabilirsiniz. İki boyut arasında geçiş son derece kolaydır.
 

Renas RYK-800 Manuel bardak kapatma makinası,

isterseniz bobin şeklinde sürekli form olarak gelen, pp, Triplex, polietilen, Monoplex, dublex, alüminyum folyo gibi, içten lamineli tüm ambalaj çeşitlerinde, dilerseniz de, tek tek gelen alüminyum folyolarda sorunsuz olarak yapıştırma yapabilir.
 

Renas RYK-800 Manuel Bardak Kapatma Makinası,

manuel bir makina olmasına rağmen, üzerinde bulunan hizalama noktası sayesinde fotosel işaretli baskılarınızda  her zaman aynı noktadan yapıştırma sağlayabilirsiniz.  Üzerinde bulunan ısı ayarı sayesinde, birçok ambalaj çeşidin de sorunsuz olarak çalışmaya uygundur.
 

Renas RYK-800 Manuel Bardak Kapatma Makinasında

bulunan dahili kesme bıçağı sayesinde, bobin şeklinde gelen ambalajlardan, yapıştıracağınız çaptaki ürünü ikinci bir işleme gerek kalmadan çıkartır. Ayrıca Firmamızdan temin edebileceğiniz 95 mm nin altındaki çaplar için gerekli dönüşüm aparatı sayesinde, Ayran, Pamuk şekeri, Acuka, çeşitli mezeler, sütlü tatlılar, çiü köfte, soğuk salatalar ve yemekler v.b. ürünleri rahatlıkla kapatabilirsiniz.  Makinanın Bıçağının kesme çapı kase çapı küçültüldüğünde dahi 95 mm genişliktedir. Dilerseniz bıçağı sökerek devre dışı bırakabilirsiniz.
 

Renas RYK-800 Manuel Bardak Kapatma Makinasında

kapatacağınız kase ve bardakları, firmamız tarafından üretilen yada ithal edilen birçok çeşit dolum makinası ile pratik ve hesaplı olarak doldurabilirsiniz.
 

Renas RYK-800 Manuel Bardak Kapatma Makinası,

1 yıl boyunca tüm fabrikasyon hatalara karşı RENAS MAKİNA Garantisi Altındadir. 

129 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

Bumerang - Yazarkafe
karincailan.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından karincailan.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.